So I work at Staples in So. Portland, ME and I realized that we had packages of Red 16oz. cups (the kind you can get at wal-mart) for $0.50 for a package of 40 cups on clearance. I cleaned the store out and picked up the last 5 packages for a total of $2.63 (after tax).
$2.63/200 = $0.01315 per cup, which is a great deal since these cups are great beer cups.
$2.63/200 = $0.01315 per cup, which is a great deal since these cups are great beer cups.